Kertakäyttöinen E-savuke, jossa 35000 hengitystä
1.R90 on kertakäyttöinen höyrysuihku, jossa on 35 000 huuhtelua.
2.R90:ssä on vain 650 mah akku, joka voidaan ladata.
Kuvaus
35000 suihketta kertakäyttöinen vape
R90 käyttää edistyneintä kertakäyttöistä sähkösavuketekniikkaa, joka ei ole yleistä nykyisillä markkinoilla.
R90 käyttää kahta kaksoislämmityslankaa ja sillä on voimakas savumäärä.
R90 voi säätää jännitettä ja ilmavirtaa mukautetun maun saavuttamiseksi.
R90:n kapasiteetti on 35,000 suihketta, mikä on taloudellisempaa, hygieenisempää ja kätevämpää.
R90 tarjoaa runsaan valikoiman makuja, mukaan lukien omat maut ja OEM/ODM-makumuokkaus.
R90 voi myös näyttää tehon ja öljymäärän reaaliajassa näytön kautta, mikä on erittäin kaunis ja käytännöllinen.
Mikset kokeilisi R90:tä ja nauti erilaisesta tupakkatyylistä.
Sen tiedot ovat seuraavat:
| Nikotiini | 2 % nikotiinisuolaa |
| E-neste | 25 ml E-nestettä |
| Pullistaa | 35 000 puhallusta laitetta kohti |
| Kytkin | Ilmavirran ohjaus |
| Akku | Integroitu 650 mAh akku |
| Maku | 10 makua valittavissa |
| Lahjapaketti | 10 kpl yhdessä lahjapakkauksessa |
| Kartonki | 200 kpl yhdessä laatikossa |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Kysymyksiä:
1.Voitko vielä ostaa kertakäyttöisiä höyrysuihkuja?
Kyllä, kertakäyttöiset höyryt sopivat erityisesti aloittelijoille. Uudet höyryt voivat aloittaa höyrytyksen välittömästi ilman huolta asetuksista, huollosta tai e-nesteiden täyttöstä. Kertakäyttöiset höyryt tarjoavat suoraviivaisen johdannon höyrystyskohtaukseen ja tarjoavat silti tyydyttävää makua ja nikotiinia.
2.Kuinka tunnistaa, kun vesisäiliö on tyhjä?
Jos kertakäyttöinen vape tuntuu lämpimältä, odota akun edelleen toimivan kelalle ja tuottaa lämpöä jäljellä olevan e-mehun haihduttamiseksi.Jos kertakäyttöinen höyry lämpenee, mutta ei tuota höyryä, se on merkki siitä, kuinka tunnistaa, onko höyrysäiliö tyhjä. Voit myös tarkistaa sen digitaalisesta näytöstä nähdäksesi e-juice-tasot.
3. Onko vapaiden ostaminen verkossa laillista?
Vuonna 2020 Kalifornia oli toinen osavaltio, joka otti käyttöön maustetun vape-kiellon. Tämä oli vastaus kasvavaan huoleen, että maustetut höyryt kannustavat alaikäisiä polttamaan nikotiinia tai tupakkaa. Heidän maustetut vape banonline -tuotteet koskevat vain myymälämyyntiä.Maustettuja vapeja voi edelleen ostaa verkosta.
FAQ
K: Milloin saat yleensä vastauksen?
V: Kaikki tiedustelut käsitellään 24 tunnin sisällä.
K: Mitkä ovat maksuehtosi?
V: Hyväksymme yleensä maksun T / T tai L / C. Maksa 50% etukäteen, aloitamme tuotannon, saldon maksamisen jälkeen lähetämme.
K: Oletko kauppayhtiö tai valmistaja?
V: Valmistamme sähkösavukkeita, toivottavasti voimme tehdä liiketoimintaa kanssasi! Kiitos!
Lähetä kysely
Saatat myös pitää














