JACOB Vape
1. Elektroninen savukesarja D28 on suosittu kertakäyttöinen laite, Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd:n uusin tuote.
2.D28 sisältää 20mg nikotiinisuolaa, 12ml e-nestettä.
Kuvaus
JACOB Vape
D28, JACOB Vape, elektroninen tupakointisetti on Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.:n uusin tuote, ja se on suosittu kertakäyttöinen vape.
D28,theJACOB Vape sisältää 20 mg nikotiinisuolaa ja 12 ml e-nestettä, jotka voivat tarjota parempia makuja, mukaan lukien 10 perusmakua, kuten minttu, mansikka, viinirypäle ja mango.
D28:n parannetun mesh-kelan ja höyrynmuodostuksen ansiosta sinun ei tarvitse huolehtia kelan aktivoinnista – voit aktivoida vapen sisään- ja uloshengityksen aikana.
Kun D28-e-savukkeesi on käytetty loppuun, vaihda se uuteen ja jatka tupakointia. Se voidaan ladata myös silloin, kun virtaa ei ole.
Jos pidät toisesta mausta, hanki toinen. Kiitos!
Sen tiedot ovat seuraavat:
| Nikotiini | 2 % nikotiinisuolaa |
| E-neste | 12 ml E-nestettä |
| Pullistaa | 5000 puhallusta per laite |
| Kytkin | Ilmavirran ohjaus |
| Akku | Integroitu 650 mAh akku |
| Maku | 10 makua valittavissa |
| Lahjapaketti | 10 kpl yhdessä lahjapakkauksessa |
| Kartonki | 400 kpl yhdessä laatikossa |
| G.W | 36 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Kysymyksiä:
1.Mitä nikotiinilla höyrystäminen tekee?
E-savukkeet sisältävät nikotiinia, joka on erittäin riippuvuutta aiheuttava huume. Ahdistus ja masennus: Nikotiini voi pahentaa ahdistusta ja masennusta. Se voi myös vaikuttaa muistiin, keskittymiseen, itsehallintaan ja keskittymiseen, erityisesti aivojen kehityksen aikana.
2.Onko nikotiinilla höyrystäminen parempi?
Äskettäisessä katsauksessa havaittiin, että nikotiini-e-savukkeet ovat tehokkaampia kuin nikotiinikorvaushoito ja käyttäytymistuki tupakoinnin lopettamisessa, mutta monet tupakoitsijat, jotka käyttävät sähkötupakkaa lopettamisen apuna, päätyvät käyttämään molempia hoitomuotoja.
3.Voitko saada nikotiinia sisältävän höyryn?
Monet e-savukkeet sisältävät myös nikotiinia, joka on erittäin riippuvuutta aiheuttavaa ainetta, jota löytyy savukkeista. "Nikotiinittomaksi" merkityt sähkösavukkeet voivat sisältää suuria määriä nikotiinia, testit osoittavat
UKK
K: Oletko kauppayhtiö tai valmistaja?
V: Valmistamme sähkösavukkeita, toivottavasti voimme tehdä liiketoimintaa kanssasi! Kiitos!
K: Kuinka pitkä toimitusaikasi on?
V: Jos tavarat ovat varastossa, yleensä 1-5 päivää. Jos varastoa ei ole, se määräytyy määrän mukaan ja kestää yleensä 1-2 viikkoa.
K: Mitä tehdä palautukselle?
V: Emme hyväksy palautuksia, jos tuotteessa ei ole ongelmia.
Jos se johtuu tuotteesta, tarjoamme teknistä tukea ja vastaavaa huoltopalvelua.
Lähetä kysely
Saatat myös pitää






















