IAS Vape Kertakäyttöinen E Cig
1.D17A on uusin tuote EGQ-tuotemerkin alla.
2.10 makuja ja vaihtoehtoja mukautetuille makuille ovat aina olleet asiakkaiden suosiossa.
Kuvaus
IAS Vape Kertakäyttöinen E Cig
D17A, IAS Vape Disposable E Cig, on uusin tuote EGQ-tuotemerkin alla.
10 makua ja vaihtoehtoja räätälöityihin makuihin ovat aina olleet asiakkaiden suosiossa.
D17, IAS Vape Disposable E Cig, on tyylikäs ulkonäkö ja yksinkertainen ja tyylikäs muotoilu.
D17A on kertakäyttöinen sähkösavuke, jonka akun kapasiteetti on 550 mAh ja akun kesto jopa 800 iskua.
D17A on kertakäyttöinen e-savukelaite, joka on valmiiksi ladattu 3,2 ml:lla korkealaatuista e-nestettä, joka voi puhaltaa jopa 800 hengitystä, mikä vastaa 30 savuketta, jolloin tupakoitsijat voivat vaihtaa savukkeista e-savukkeisiin.
D17A:n pneumaattinen kytkin, IAS Vape Disposable E Cig, on myös erittäin yksinkertainen ja käytännöllinen. Monimutkaisia ohjelmia ei ole niin paljon.
Hyvännäköisen ulkonäön lisäksi D17A:ta voi myös kuljettaa mukana.
D17A, IAS Vape Disposable E Cig, väri on kaunis, ja se voi olla OEM tai OEM.
Tämä tarkoittaa, että voimme käyttää logoasi.
Tervetuloa uudet ja vanhat asiakkaat käymään.
Sen tiedot ovat seuraavat:
| Nikotiini | 2 % nikotiinisuolaa |
| E nestettä | 3,2 ml E nestettä |
| Pullistaa | 800 puhallusta per laite |
| Kytkin | Ilmavirran säätö |
| Bakku | Integroitu 550 mAh akku |
| Maku | 10 makua valittavissa |
| Lahjapaketti | 10 kpl yhdessä lahjapakkauksessa |
| Kartonki | 400 kpl yhdessä laatikossa |
| G.W | 12 kg |
| MEAS | 37*28*26,5cm |
Kysymyksiä:
1.Ovatko sähkösavukkeet haitallisia?
E-savukkeen aerosolit eivät ole vaarattomia. Se voi sisältää haitallisia ja mahdollisesti haitallisia aineita, kuten nikotiinia, raskasmetalleja, kuten lyijyä, haihtuvia orgaanisia yhdisteitä ja syöpää aiheuttavia aineita.
2.Ovatko sähkösavukkeet turvallisempia kuin savukkeet?
Sähkösavukkeet ovat vähemmän haitallisia kuin tupakointi, mutta silti vaarallisia. E-savukkeet lämmittävät nikotiinia (tupakasta uutettua), aromeja ja muita kemikaaleja muodostaen aerosolin, jonka hengität. Tavalliset savukkeet sisältävät 7,000 kemikaalia, joista monet ovat myrkyllisiä.
3.Onko sähkötupakka sama asia kuin tupakka?
E-savukkeita tai höyrystystuotteita voidaan käyttää nikotiinin, marihuanan (THC, CBD), aromien, kemikaalien ja muiden aineiden kuljettamiseen. Sähkösavukkeiden tai höyrystystuotteiden käyttöä kutsutaan joskus "haihduttamiseksi" tai "juulingiksi". E-savukkeita tai höyrystystuotteita, joita käytetään taputtelemiseen, kutsutaan joskus "tab"-kyniksi.
FAQ
K: Oletko kauppayhtiö tai valmistaja?
V: Valmistamme sähkösavukkeita, toivottavasti voimme tehdä liiketoimintaa kanssasi! Kiitos!
K: Kuinka pitkä toimitusaikasi on?
V: Jos tavarat ovat varastossa, yleensä 1-5 päivää. Jos varastoa ei ole, se määräytyy määrän mukaan ja kestää yleensä 1-2 viikkoa.
K: Toimitatko näytteitä? onko se ilmainen vai ylimääräinen?
V: Tarjoamme asiakkaillemme ilmaisia näytteitä. Jos näytettä on mukautettava, veloitamme asiaankuuluvan maksun.
Lähetä kysely
Saatat myös pitää














