Kertakäyttöinen 2 ml Vape Pen, jossa 600 suihketta
1.D15 kertakäyttöinen sähkösavuke, näyttääkö se huulipunalta, jota tytöt usein käyttävät? Nyt yhteiskunta on tasa-arvoisempi, ja naisten tupakointi on hyvin yleistä.
2. D15:n tyylikäs muotoilu tekee siitä helpon käyttää ja ottaa mukaan minne tahansa.
Kuvaus
600 suihketta 2 ml Vape Pen
Kertakäyttöisessä D15-e-savukkeessa on makea maku ja hedelmäinen aromi.
Tämä kertakäyttöinen e-savuke D15 on helppokäyttöinen ja se voidaan kuljettaa mukanasi.
Se on varustettu 500 mAh:n akulla ja 2 ml esitäytetyllä nicSalt e-nesteellä sekä 10 upealla maulla ja katseenvangitsijavärillä, joista valita, joten se on ihanteellinen valinta asiakkaille.
Ja se on e-savuke, jota voidaan polttaa 600 hengityksellä.
Toivon, että voit lopettaa tupakoinnin pian ja elää onnellista elämää.
Sen tiedot ovat seuraavat:
| Nikotiini | 2 % nikotiinisuolaa |
| E nestettä | 2 ml E nestettä |
| Pullistaa | 600 puhallusta per laite |
| Kytkin | Ilmavirran ohjaus |
| Akku | Akun kapasiteetti 500mAH |
| Maku | 10 makua on saatavilla |
| Lahjapaketti | 10 kpl yhdessä lahjapakkauksessa |
| Kartonki | 400 kpl yhdessä laatikossa |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Kysymyksiä:
1.Kuinka kuljettaa vape kansainvälisellä lennolla?
Vape-laitteet ja sähkösavukkeet tulee pakata vain käsimatkatavaroihin, joissa on enintään 20 akkua. Täyttöpakkauksia ja e-nesteitä tulee myös säilyttää käsimatkatavaroissa, joiden pullon koko on enintään 100 ml. Voit ottaa kyytiin jopa 20 akkua. Nämä voidaan pakata käsimatkatavaroihin, mutta ei kirjattuihin matkatavaroihin.
2.Kuinka ottaa kertakäyttöinen vape lentokoneeseen?
Kun kertakäyttöinen on suljettu yksikkö, säiliötä tai akkua ei tarvitse erottaa. Sähköpalon vaaran vuoksi et saa ottaa kertakäyttöisiä höyryjä ruumaan meneviin matkatavaroihin,käsimatkatavaroissa saa kuljettaa vain kertakäyttöisiä höyrysuihkuja (uudelleensuljettavassa muovipussissa).
3. Mitä tapahtuu, jos laitat vapen ruumaan meneviin matkatavaroihin kansainvälisesti?
TSA sallii matkustajien kuljettaa höyryjä, sähkösavukkeita ja muita vastaavia tavaroita käsimatkatavaroissaan. Tällaisten laitteiden kuljettaminen ruumaan menevissä matkatavaroissa on kuitenkin ehdottomasti kielletty.Virkailija takavarikoi kaikki kirjatuista matkatavaroista löytyneet höyryt tai sähkösavukkeetkoska se aiheuttaa suuria turvallisuusongelmia.
UKK
K: Toimitatko näytteitä? onko se ilmainen vai ylimääräinen?
V: Tarjoamme asiakkaillemme ilmaisia näytteitä. Jos näytettä on mukautettava, veloitamme asiaankuuluvan maksun.
K: Kuinka käsitellä tulliselvitysongelmia?
V: Asiakas on vastuussa kaikista tulliselvitysprosessin aikana paikallisesti arvioiduista tulleista, veroista, tullausmaksuista ja varastointimaksuista. Paketti palautetaan varastollemme, jos maksua ei ole maksettu maassasi normaalin tulliselvityksen salliman ajan kuluessa.
K: Mitä tehdä palautukselle?
V: Emme hyväksy palautuksia, jos tuotteessa ei ole ongelmia.
Jos se johtuu tuotteesta, tarjoamme teknistä tukea ja vastaavaa huoltopalvelua.
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Laadukkaat 600 puffit, jotka on valmistettu Kiinassa...
-

Tyylikäs kertakäyttöinen vape 600 hengityksellä
-

550 mAh kertakäyttöinen elektroninen savuke Vape Pen...
-

Kertakäyttöiset Vape 600 Puffs Tukku Vape Pen E CIGS
-

600 Puff Fruit Flavor kertakäyttöinen vape-kynä
-

OEM ODM Kertakäyttöiset Vape 600 Puffs E savukkeiden...








