Kertakäyttöiset E-savuke 3000 Puffs Vape Pens House Of Vapes
1. C010-kertakäyttöinen sähkösavuke on kevyt, tyylikäs ja kompakti.
2. Kertakäyttöisessä sähkösavukkeessa C010 on 10 suosittua makua ja se tukee mukautettuja makuja.
3. Kertakäyttöinen C010-sähkösavuke on noin 3,000 huuhtelua.
Kuvaus
IAS Vape Pen
C010 on kompakti ja kannettava edullinen e-savuke.
C010 on saatavilla useissa eri makuissa.
C010 käyttää edistyksellistä mesh coil -tekniikkaa varmistaakseen, että voit nauttia vaikuttavasta makuelämyksestä jokaisella hengityksellä.
C010 on varustettu 650mah ladattavalla akulla ja sitä voidaan puhaltaa 3000 kertaa.
Sen tiedot ovat seuraavat:
| Nikotiini suola | 2 % nikotiinisuolaa |
| E nestettä | 8 ml E nestettä |
| Puffs | 3000 puhallusta per laite |
| Kytkin | Ilmavirran ohjaus |
| Akku | Akun kapasiteetti 650 mAH |
| Mausteet | 10 makua on saatavilla |
| Lahjapaketti | 10 kpl yhdessä lahjapakkauksessa |
| Kartonki | 400 kpl yhdessä laatikossa |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Kysymyksiä:
1. Voiko lentokentän röntgen havaita vapea?
Höyryt voidaan havaita metallinpaljastimilla. Metallinilmaisimet on suunniteltu tunnistamaan metalliesineiden, mukaan lukien vape-laitteet, läsnäolo. Koska useimmat vape-laitteet sisältävät metalliosia, metallinpaljastimet todennäköisesti havaitsevat ne.
2.Kuinka korjata keuhkot tupakoinnin jälkeen?
Muuta ruokavaliotasi, käytä vähemmän suolaa ja sokeria ja lisää ravintoainerikkaiden elintarvikkeiden saantiajoka auttaa kehoasi kasvattamaan uusia, terveitä kudoksia. Harkitse myös fyysisen aktiivisuuden lisäämistä. Erityisesti jooga on hyvä vaihtoehto, koska opit hengitystekniikoita, jotka avaavat keuhkoja.
3.Mitkä vitamiinit auttavat parantamaan keuhkoja?
Antioksidantit kutenC-, E- ja A-vitamiinitsekä mineraalien, kuten sinkin ja seleenin, on osoitettu tukevan hengitysteiden terveyttä.
FAQ
K: Toimitatko näytteitä? onko se ilmainen vai ylimääräinen?
V: Tarjoamme asiakkaillemme ilmaisia näytteitä. Jos näytettä on mukautettava, veloitamme asiaankuuluvan maksun.
K: Milloin saat yleensä vastauksen?
V: Kaikki tiedustelut käsitellään 24 tunnin sisällä.
Lähetä kysely
Saatat myös pitää














