Hedelmämakuinen höyrykynä
1.D15A-sarja on erittäin suositulta IASvape-brändiltä.
2.D15A on e-savukepakkaus, joka käyttää esitäytettyä 3,2 ml e-nestettä.
Kuvaus
Hedelmämakuinen höyrykynä
D15A-sarja, Fruit Flavor Vaping Pen, on erittäin suositulta IASvape-brändiltä.
D15A on e-savukesarja, joka käyttää esitäytettyä 3,2 ml e-nestettä.
Fruit Flavor Vaping Penin laite on riittävän kevyt ja kestävä koko päivän käyttöön, missä tahansa oletkin.
D15A e-savukkeessa on 3,2 ml e-savukkeen nestettä, 2 % nikotiinivaihtoehto ja nollanikotiinivaihtoehto. Tämä riippuu todellisesta tilanteestasi.
Jos haluat lopettaa tupakoinnin, suosittelemme, että valitset nollanikotiinivaihtoehdon.
D15A, jota kutsumme myös Fruit Flavor Vaping Peniksi, sisäänrakennettu 550 mAh:n akku kestää noin 800 puhallusta.
D15A on saatavana useissa eri väreissä, ja siinä on samanlainen muotoilu kuin kertakäyttöisessä D27:ssä, samanmuotoisella suuttimella ja tyylikkäällä, huomiota herättävällä viimeistelyllä.
D15A voi myös valita 10 suosittua makua, kunhan pidät siitä, kerro meille, tuemme myös räätälöityjä makuja.
Tervetuloa uudet ja vanhat asiakkaat tulemaan ostamaan!
Sen tiedot ovat seuraavat:
| Nikotiini | 2 % nikotiinisuolaa |
| Pullistaa | 800 puhallusta per laite |
| Kytkin | Ilmavirran säätö |
| Akku | Integroitu 550 mAh akku |
| Maku | 10 makua valittavissa |
| Lahjapaketti | 10 kpl yhdessä lahjapakkauksessa |
| Kartonki | 400 kpl yhdessä laatikossa |
| G.W | 16,3 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
| E nestettä | 3,2 ml E nestettä |
Kysymyksiä:
1.Mikä vape on parempi?
Yksinkertaiset vape-kynät ja -tyynyt ovat parempia
2.Mikä on suosituin vape-tyyppi?
Kertakäyttöiset sähkösavukkeet ovat nuorten eniten käyttämiä. Ne voivat sisältää 300 - yli 4,000 "puhallusta" jokaisessa laitteessa. Ne maksavat tyypillisesti 15–50 dollaria riippuen siitä, kuinka monta "puhallusta" laite sisältää.
3.Mitä vapea aloittelijan tulisi käyttää?
Jos olet aloittelija e-savukkeissa, EGQ:n kertakäyttöiset sähkösavukkeet voivat sopia sinulle. Se on helppo asentaa, intuitiivinen käyttää ja helppo kuljettaa mukana.
UKK
K: Kuinka pitkä toimitusaikasi on?
V: Jos tavarat ovat varastossa, yleensä 1-5 päivää. Jos varastoa ei ole, se määräytyy määrän mukaan ja kestää yleensä 1-2 viikkoa.
K: Mitkä ovat maksuehtosi?
V: Hyväksymme yleensä maksun T / T tai L / C. Maksa 50% etukäteen, aloitamme tuotannon, saldon maksamisen jälkeen lähetämme.
K: Kuinka käsitellä tulliselvitysongelmia?
V: Asiakas on vastuussa kaikista tulliselvitysprosessin aikana paikallisesti arvioiduista tulleista, veroista, tullausmaksuista ja varastointimaksuista. Paketti palautetaan varastollemme, jos maksua ei ole maksettu maassasi normaalin tulliselvityksen salliman ajan kuluessa.
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







































