EGQ 3500 Puff Vape Pen
1.D37 Kertakäyttöinen sähkösavuke, tiedätkö? Tämä on viimeisin villitys koko sähkösavuketeollisuudessa!
2. 7 ml e-nestettä, suurikapasiteettinen e-savuke, 3500 pulloa, 10 makua, joista valita, tukevat räätälöityjä makuja, tarjoavat OEM- ja ODM-tuotteita.
Kuvaus
EGQ 3500 Puff Vape Pen
D37 Kertakäyttöinen sähkösavuke, tiedätkö? Tämä on viimeisin villitys koko vape-teollisuudessa!
Uusille e-savukkeen käyttäjille kertakäyttöinen e-savuke D37, EGQ 3500 Puff Vape Pen on todella yksinkertainen ja käytännöllinen. Koska ne on esiladattu ja esitäytetty e-nesteellä, aloitukseen ei tarvita lisälaitteita tai e-nestettä. Voit käyttää niitä hengittämällä suoraan suukappaleen kautta!
D37 e-savuke on uusi tuote EGQ-brändillä, pieni ja hieno. Tyylikäs ja söpö. Mitkä ovat uuden tuotteen ominaisuudet? 7 ml e-nestettä, suurikapasiteettinen e-savuke, 3500 pulloa, 10 makua, joista valita, tukevat räätälöityjä makuja, tarjoavat OEM- ja ODM-tuotteita.
Ne ovat täynnä makua, vankka muotoilu ja korkea laatu. 2 % nikotiinivaihtoehto ja 0 % nikotiinivaihtoehto, joten voimme valita. Lopettaako tupakointi vai olla lopettamatta? sinusta kiinni. D37 e-savuke, EGQ 3500 Puff Vape Pen on kestävä ja näyttää erittäin miellyttävältä.
Tervetuloa konsultoimaan ja tilaamaan!
Sen tiedot ovat seuraavat:
| Nikotiini | 2 % nikotiinisuolaa |
| E-neste | 7 ml E-nestettä |
| Pullistaa | 3000 puhallusta per laite |
| Kytkin | Ilmavirran säätö |
| Akku | Integroitu 500 mAh akku |
| Maku | 10 makua valittavissa |
| Lahjapaketti | 10 kpl yhdessä lahjapakkauksessa |
| Kartonki | 200 kpl yhdessä laatikossa |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5 * 28,5 * 30 cm |
Kysymyksiä:
1. Miltä puffaus maistuu?
Lehtitaikina maistuu voiselta, ulkopuolelta hieman rapealta ja kevyeltä, ilmavalta.
2. Kuinka käyttää vape-kynää?
Useimmilla vape-kynillä voit tehdä tämän painamalla nopeasti aktivointipainiketta viisi kertaa. Laitteen valot saattavat vilkkua vastauksena. Jos sinulla on puffaava höyrykynä, voit höyrystää yksinkertaisesti puhaltamalla – ja jos sinulla on painikkeella aktivoitava höyrykynä, voit höyrystää samalla, kun pidät painiketta painettuna.
3.Kuinka hengität vape-kynän oikein?
a. Hengitä höyryä suuhusi muutaman sekunnin ajan.
b.Sulje suusi ja pidä höyryä sekunti tai kaksi.
c.Avaa suusi ja hengitä höyryä keuhkoihin nielemättä.
d. Hengitä ulos, kun höyry saavuttaa keuhkojesi.
FAQ
K: Oletko kauppayhtiö tai valmistaja?
V: Valmistamme sähkösavukkeita, toivottavasti voimme tehdä liiketoimintaa kanssasi! Kiitos!
K: Mitkä ovat maksuehtosi?
V: Hyväksymme yleensä maksun T / T tai L / C. Maksa 50% etukäteen, aloitamme tuotannon, saldon maksamisen jälkeen lähetämme.
K: Kuinka käsitellä tulliselvitysongelmia?
V: Asiakas on vastuussa kaikista tulliselvitysprosessin aikana paikallisesti arvioiduista tulleista, veroista, tullausmaksuista ja varastointimaksuista. Paketti palautetaan varastollemme, jos maksua ei ole maksettu maassasi normaalin tulliselvityksen salliman ajan kuluessa.
Lähetä kysely
Saatat myös pitää






















