Etusivu - Tietoa - Tiedot

Smoore julkaisee vuoden 2024 osavuosikatsauksen: private label -liiketoiminta kasvoi 71,9 %, yritysasiakkaiden liikevaihto laski 12,3 %

Smoore julkaisee vuoden 2024 osavuosikatsauksen: private label -liiketoiminta kasvoi 71,9 %, yritysasiakkaiden liikevaihto laski 12,3 %

思摩尔发布2024中期财报: 自有品牌业务增长71.9%,企业客户收入下降12.3%

Ilmoituksen mukaan konsernin liikevaihto oli katsauskaudella noin 5 037 242 RMB000, mikä on noin 1,7 % vähemmän kuin vuotta aiemmin. Näistä omien merkkien liiketoiminnan myyntitulot olivat noin 1 115 607 RMB,000, kasvua noin 71,9 % edellisvuodesta, ja osuus kokonaisliikevaihdosta kasvoi saman ajanjakson noin 12,7 %:sta. viime vuonna noin 22,1 %:iin katsauskaudella; Yritysasiakkaiden myyntituotot olivat noin 3 921 635 RMB,000, mikä on noin 12,3 % vähemmän kuin vuotta aiemmin, ja osuus kokonaisliikevaihdosta laski viime vuoden vastaavan ajanjakson noin 87,3 prosentista noin 77,9 prosenttiin tarkastelujakso.

Smoore International Holdings Limited julkaisi 19. elokuuta osavuosikatsauksensa kuudelta kuukaudelta, joka päättyi 30.6.2024.

 

Ilmoituksen mukaan konsernin liikevaihto oli katsauskaudella noin 5 037 242 RMB000, mikä on noin 1,7 % vähemmän kuin vuotta aiemmin. Näistä omien merkkien liiketoiminnan myyntitulot olivat noin 1 115 607 RMB,000, kasvua noin 71,9 % edellisvuodesta, ja osuus kokonaisliikevaihdosta kasvoi vuoden 12,7 prosentista noin 12,7 prosentista. vastaavalla ajanjaksolla viime vuonna noin 22,1 %:iin katsauskaudella; myyntituotot yritysasiakkaille olivat noin 3 921 635 RMB,000 eli noin 12,3 % vähemmän kuin vuotta aiemmin, ja osuus kokonaisliikevaihdosta laski viime vuoden vastaavan ajanjakson noin 87,3 prosentista noin 77,9 % katsauskaudella.

思摩尔发布2024中期财报: 自有品牌业务增长71.9%,企业客户收入下降12.3%

Smooren ensimmäisen puoliskon taloudellinen yhteenveto|Lähde: Kuvakaappaus Smooren virallisesta verkkosivustosta

Lähetä kysely

Saatat myös pitää